Аварійне відкриття замків

  • Відкриття замків
  • Відкриття автомобілів
  • Ремонт замків з виїздом

ЯК ВІДКРИТИ ДВЕРІ БЕЗ КЛЮЧА - КРАЩІ ПОРАДИ!

Аварійне відкриття замків

Відкрити замок без ключа можна самому різними способами і інструментами. Але краще подзвоніть нам, вийде швидше і дешевше ;)

ЯК ВІДКРИТИ ДВЕРІ БЕЗ КЛЮЧА - ОБРАНЕ З ІНТЕРНЕТУ.

Ми не рекомендуємо користуватися нижче перерахованими радами як відкрити замок без ключа, оскільки можуть бути не бажані наслідки. Але багато хто з цих методів радить в Інтернеті і може спрацювати. Якщо відкривати акуратно, то можна навіть не завдати шкоди дверям.

ЯК ВІДКРИТИ ЗАМОК БЕЗ КЛЮЧА - РАДА №1 ЯК ВІДКРИТИ СУВАЛЬДНИЙ ЗАМОК БЕЗ КЛЮЧА

Для того, щоб відкрити сувальдний замок без ключа, треба узяти сокиру. Такий метод може спрацювати на дерев'яних і китайських дверях, які не накладаються на лудку, а входять усередину. І ще один нюанс, ригеля не повинні заходити глибоко в лудку.

Візьміть сокиру у сусіда або у родичів, вставте його між лудкой і полотном дверей в районі замку. Тепер, дуже акуратно, але із зусиллям треба відсунути полотно від лудки доки не вийдуть ригеля замку.

Якщо двері не жаль, знайдіть міцний важіль, наприклад лом, і помісти його в проміжок поряд із замком. Безжально деформуйте дверну коробку, поки замок не перестане чіплятися за знівечений косяк. Цим способом, в силу його примітивності, розкрити замок будь-якого типу.

Але якщо двері Вам дорога, як тільки зрозумієте, що ригель заходить в лудку занадто глибоко, краще припинити процедуру і викликати фахівців - (096) 877-11-22.

ЯК ВІДКРИТИ ДВЕРІ БЕЗ КЛЮЧА - РАДА №2. ЯК ВІДКРИТИ ХРЕСТОВИЙ ЗАМОК БЕЗ КЛЮЧА

Підкорити такий замок допоможе хрестова викрутка з твердого металу того ж розміру, що і ключ. Вставте її в отвір і з силою поверніть за годинниковою стрілкою. У тому, що так можна відкрити замок без ключа є сумніви, але поламаєте сто відсотків. Коли втрачений останній ключ, можна ризикнути, але якщо є інші ключі усередині приміщення, краще звоніть нам - (096) 877-11-22

ЯК ВІДКРИТИ ДВЕРІ БЕЗ КЛЮЧА - РАДА №3. ЯК ВІДКРИТИ НАВІСНИЙ ЗАМОК БЕЗ КЛЮЧА

А ось до цієї поради рекомендуємо прислухатися. Новий навісний замок коштує дешево, тому акуратно відкрити навісний замок має сенс, тільки якщо Вам він дуже дорогий. Найчастіше відкрити навісний замок без ключа можна за допомогою лому. Його треба вставити між дужкою і корпусом замку і з хорошим зусиллям зламати. Якщо не виходить - на допомогу прийдуть ножівка або довгі кусачки.

ЯК ВІДКРИТИ ЗАМОК БЕЗ КЛЮЧА - РАДА №4. ЯК ВІДКРИТИ ЦИЛІНДРОВИЙ ЗАМОК БЕЗ КЛЮЧА

"Знавці" з Інтернету радять спробувати відкрити циліндровий замок схожим ключем. Дуже сумнівна рада. Але, як говорять "Раз на рік і палиця стріляє". Можна спробувати відкрити замок шпилькою Якщо "не стрельне", можна попросити у сусідів викрутку, молоток і плоскогубці. Спочатку зламайте декоративну накладку навколо замку, потім зачепитеся за циліндр, що виступає, плоскогубцями і зламайте його. Далі не зовсім зрозуміло, що робити, але можливо ви розберетеся. Вставте всередину замку викрутку і, підчепивши механізм, відкривайте.

Інший спосіб: просвердлите 5-міліметровим свердлом отвір нижче замочної щілини, потім замість ключа вставте викрутку і проверніть убік - замок, можливо, відкриється. Ну а якщо ні, викликайте майстрів - (096) 877-11-22.

Попередження: Деякі вважають, що оскільки вони вже самі, щось зробили, то майстрові залишилося не багато роботи і ціна відкриття буде дешевший. Насправді аварійне відкриття знівечених замків коштує дорожче.

ЯК ВІДКРИТИ ДВЕРІ БЕЗ КЛЮЧА - РАДА №5. УНІВЕРСАЛЬНА РАДА, ЯК ВІДКРИТИ ЗАМОК БЕЗ КЛЮЧА

Іноді простіше і швидше вибити двері, якщо вона відкривається всередину. Треба сильно ударити в місце поряд із замком, зосередивши силу в п'яті. Ступня опорної ноги під час удару, має бути спрямована паралельно двері. Можна спробувати, як копи в серіалах, вибити двері плечем, але це болючіше і менш ефективно.

АВАРІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ЗАМКІВ - РАДА №6. НАЙКРАЩИЙ!

Дзвоніть фахівцям. Це не лише рада з Інтернету, але і наша наполеглива рекомендація. Судіть самі - хороший інструмент, щоб акуратно відкрити двері без ключа, коштує не дешево. Щоб освоїти кожного з цих інструментів, фахівцеві треба досить часу, іноді місяці! Як ви думаєте, ми б йшли на усі ці витрати, якби все було так просто, як пишуть горі "порадники" з Інтернету?

Подзвоніть нам - (096) 877-11-22 і не витрачайте час і сили на те, що не працює!

P.S. До речі, Остап Бендер відкривав замки нігтем ;)

Хмара

Нас також легко знайти по таких запитах як:

як відкрити замок без ключа

як відкрити замок шпилькою

заклинило замок
як відкрити двері
ВИКЛИК МАЙСТРА - (050) 809-27-62