Автоключі з чіпом | Одеса

  • Виготовлення ключів до авта
  • Дублікати ключів з чіпом
  • Відновлення загублених ключів

Виготовлення автомобільних ключів в Одесі

Виготовлення ключів від автомобіля в Одесі

Щоб зробити автомобільні ключі в Одесі, телефонуєте (050) 809-27-62

Ми виготовляємо автомобільні ключі, відновлюємо втрачені ключі від машини і робимо дублікати автоключів. Також перепрограмуємо иммобилайзер, і міняємо секретність замків автомобіля, щоб старі ключі не підходили.

Обов'язково збережете наш номер телефону (050) 809-27-62

На усій території України, де б Вас не застала проблема, пов'язана з втратою ключів або поломкою замку, дзвоните на цей номер і кращі фахівці країни відразу ж займуться Вашою проблемою.

Наші майстри працюють в усіх великих містах України і готові виїхати у будь-яку точку своєї області.

Виготовлення автомобільних ключів робиться в найкороткий термін. Втративши ключ від автомобіля, дзвоніть в наш сервіс. Акуратно відкриємо машину і відновимо загублений ключ. Ми цінуємо Ваш час і засоби, тому не змусимо довго чекати, і запропонуємо декілька варіантів відновлення ключів для Вашого автомобіля.

Це може бути дорогою оригінальний автоключ з кнопками і повною функціональністю, так і дешевші варіанти, наприклад ключ з чіпом, але без кнопок, який заводитиме автомобіль, але відкривати дверям треба буде механічно.

Виготовлення дублікатів автомобільних ключів Одеса.

Рекомендуємо виготовлення дублікатів автомобільних ключів. Це значно може заощадити Ваші засоби. Судіть самі, якщо останній автомобільний ключ загубився, треба заплатити за відкриття автомобіля і за відновлення автоключа, що значно дорожче, ніж зробити дублікат. Дублікат автомобільного ключа можна зробити, коли є можливість, а відновлювати доведеться, коли такої можливості може і не бути.

Зробіть дублікат автомобільного ключа і залиште його в надійному місці. Якщо раптом втратите основний автоключ завжди можна узяти дублікат. Так Ви заощадите на аварійному відкритті автомобіля і відновленні ключа для автомобіля.

Автоключі Одеса

Цікавить відновлення автоключів чи виготовлення дублікатів чип-ключей в Одесі - дзвоніть (096) 877-11-22 чи (050) 809-27-62.

Автоключі з чіпом Одеса

Компанія "Замок Сервіс" робить послуги з відновленню автоключів і виготовленню дублікатів автоключів.

Якщо Ваш ключ не відкриває двері або перестав заводити автомобіль, звертайтеся до нас в "Замок Сервіс".

Швидко і за доступною ціною прив'яжемо ключ до автомобіля усунувши проблему.

Досвідчені майстри "Замок Сервіс" з легкістю допоможуть Вам як з виготовленням дубліката автоключа, так і з відновленням якщо загублений останній ключ від Вашого автомобіля.

Наш сервіс Вас приємно здивує оскільки ми цінуємо Ваш час і засоби.

Якщо Ви знайдете нижчі ціни, ми завжди можемо домовитися.

Налаштування иммобилайзеров Одеса.

Виготовлення дублікатів автомобільних ключів Одеса

Иммобилайзер - це система блокування однієї або декількох електроланцюгів автомобіля. Завдяки цьому унеможливлюється викрадення машини. Автомобіль заводиться тільки при взаємодії иммобилайзера з чіпом, який встановлюється в автоключі. Такий автоключ діє дистанційно, і часто він оснащений пультом, який може дистанційно відкривати/закривати двері, заводити двигун автомобіля, включати світло в салоні, відкривати багажник і бензобак.

Які функції матиме Ваш чіп-ключ вибирати Вам, і ми з радістю допоможемо Вам настроїти иммобилайзер.

Якщо Вам треба виготовити автоключ чи перепрограмувати иммобилайзер - дзвоніть (050) 809-27-62.

Нас також легко знайти по таких запитах як:

Автоключі з чіпом Одеса

Відновлення автоключів Одеса

Автоключі Одеса

Дублікат автоключа Одеса
втрата останнього ключа від машини Одеса
Ключі від машини Одеса

Ключі від авто Одеса

Чипключи Одеса

ВИКЛИК МАЙСТРА