Про нас - короткий зміст

  • Історія нашої компанії
  • Які послуги ми надаємо
  • Наскільки доступні наші послуги
  • Чому вам варто довіритися нам

Про нас

Компанія Замок Сервіс

Ми працюємо у сфері замків з 2009 року. За ці роки ми заробили репутацію надійної компанії, що надає якісні послуги з доступних цін. Ми працюємо в таких містах як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Черкаси, Кропивницкий, Херсон, Кривий Ріг, Полтава, Чернігів, Житомир, Суми, Хмельницький та Чернівці.

Послуги

Ви можете звернутися до нас, якщо необхідно розкрити, відремонтувати або замінити замок.

Це стосується будь-яких замків, як звичайних дверних, так найсучасніших сейфовых замків. Якщо виникла проблема, пов'язана з автомобільними замками або ключами, ви також можете звернутися до нас. Найкваліфікованіші фахівці у вашому місті, негайно візьмуться за вирішення проблеми. Причому, якщо звернувшись в сервісний центр обслуговування автомобілів вашої марки, вам доведеться чекати рішення тижнями, а іноді і місяцями, то звернувшись до нас, ви поїдете на своїй машині максимум наступного дня. Це стосується будь-яких проблем. Будь то втрата ключа або ремонт замку запалення. Майстри у вашому місті відкривають замки за лічені хвилини. Можуть відновити втрачений ключ, перепрограмувати иммобилайзер і змінити секретність замків, щоб старі ключі не підходили.

Ціна

Що стосується вартості послуг. Безумовно, усі ми хочемо отримувати найякісніші послуги і бажано безкоштовно. На жаль так не буває. Майстрам необхідно оновлювати інструмент, заправляти автомобіль, оплачувати оренду майстрових і комунальні послуги. Крім того, ви ж хочете, щоб вашу проблему вирішував кваліфікований фахівець, а не самоук що надивився ролики на ютубе і що вирішив потренуватися на вашому автомобілі або на ваших дверях. Тому, частина коштів йде на навчання.

Проте, ми розуміємо, що фінансове положення в нашій країні не найкраще. Тому стараємося, щоб ціни були прийнятними і доступними. Ми не накручуємо вартість за бренд. Якщо виїзд включає комплекс послуг, наприклад розкриття і заміну замку, або розкриття замку і відновлення ключа, то завжди можна домовитися про знижку.

ВИКЛИК МАЙСТРА