Відкриття авта

  • Термінове відкриття авта
  • Чи буде пошкоджено автомобіль
  • Чи залишаться робочими замки

Відкриття автомобіля

відкрити машину

Телефон служби аварійного відкриття авто (096) 877-11-22

Відкриття автомобіля здійснюється швидко та без пошкоджень.

Самостійне відкриття автомобіля загрожує пошкодження замка або дверей.

Тож збережіть номер телефону та викликайте фахівця.

Термінове відкриття авта

відкрити автомобіль

Ми допомагаємо розкрити машину у випадках, коли відкрити замок автомобіля не виходить ні з пульта ні ключем. Також, якщо автомобіль заблокований, а ключі залишились у салоні.

У таких ситуаціях, більшості водіїв, на думку спадають не найкращі ідеї. Наприклад, розбити вікно, висвердлити личинку замку тощо.

Служба розтину авто "Замок Сервіс", пропонує Вам більш ефективне та менш витратне рішення. Відкриття авто ми здійснюємо професійним інструментом, швидко і дуже акуратно.

Наші фахівці приїжджають протягом 30-ти хвилин, часто раніше. Термінове відкриття авто від кількох секунд до 10 хвилин. Таким чином, термінове відкриття авто, включаючи приїзд майстра, займе хвилин 40 максимум. Зазвичай, приїзд майстра та відкриття авто, займає від 15 до 30 хвилин. Тому не гайте часу, викликайте майстра – (096) 877-11-22

P.S. Безумовно, є фактори, що не залежать від нас, наприклад пробки.

Чи буде пошкоджено автомобіль під час відкриття.

відкрити замок автомобіля

Аварійне відкриття замків авто, краще довірити нашим спеціалістам. Таке рішення, не тільки заощадить вам час та гроші вже зараз, але й допоможе вам у майбутньому. Наприклад, якщо ви вирішіть продати свій автомобіль. Сьогодні покупці автомобілів на вторинному ринку, звертають увагу на пошкодження лакофарбового покриття та на номери скла. Тому ми не рекомендуємо виробляти аварійне відкриття дверей авто власними силами. Ми відкриємо вашу машину без пошкоджень і навіть без подряпин.

Чи залишаться робочими замки автомобіля після відкриття.

Аварійне відкриття замків авто

Якщо замок машини робочий, і ви хоч зрідка відкриваєте автомобіль ключем, не тільки пультом, тоді ваш замок і надалі буде працювати. Навіть якщо ви завжди користуєтеся пультом та ваш замок вже давно закис і забитий пилом, ми намагаємось його реанімувати. У здебільшого це вдається зробити. Наша служба розкриття авто, також здійснює ремонт замків та заміну.

Відкриття авто у разі втрати ключів

Відкриття авто

Якщо розкриття авто знадобилося через втрати ключів, не варто переживати. Наша служба розтину авто "Замок Сервіс", здійснює відновлення втрачених ключів. Ми можемо перекодувати іммобілайзер і змінити секрети ваших замків, щоб втрачений ключ більше не міг відкрити замок автомобіля, не завести його. Вся процедура займе лише кілька годин. Це значно дешевше, ніж у сервісному центрі та набагато швидше.

Якщо відкриття замків машини знадобилося не в місті.

розкриття замків машини

Ми працюємо по всій Україні! Практично у кожному великому місті Україна є наші сервісні центри. Ми виїжджаємо і за територією міст. Тому радимо зберегти наш номер телефону. Якщо вам знадобиться розкриття замків машини в вашому місті або в іншому місці ми готові вам допомогти.

Звертайтеся до нас, у «Замок Сервіс». Ви будете дуже задоволені нашою роботою!

ВИКЛИК МАЙСТРА