Відкриття замків у Харкові

 • Термінове відкриття замків
 • Чи буде пошкоджено двері?
 • Чи залишаться робочими замки?

Відкриття замків Харків

Телефон служби аварійного відкриття замків у Харкові - (096) 877 11 22.

Відкриття замків здійснюється швидко та без пошкоджень.

Самостійне відкриття замку може призвести до пошкодження замка або дверей.

Тож збережіть номер телефону та викликайте фахівця.

Аварійне відкриття замків Харків

Аварійне відкриття замків Харків та Харківська область.
(096) 877-11-22, (050) 809-27-62

Компанія «Замок Сервіс» пропонує послугу, аварійне відкриття замків Харків та область. Наші співробітники, кваліфіковані фахівці, компетентним та професійним чином виробляють відкриття замків квартир, сейфів та автомобілів.

Ми приділяємо велику увагу тренінгам у сфері моделей замків та типів безпеки автомобілів. Завдяки знанню та досвіду наших майстрів, ми можемо пишатися високою ефективністю в області аварійного відкриття будь-яких замків.

Всі зусилля для навчання та вибору слюсарів, що працюють у нашому сервісі, призводять до ефективного відкриття ваших квартир та автомобілів.

Також наші відмінно підготовлені співробітники оснащені інструментами останнього покоління, необхідними для створення розкриття замків. Наша компанія пишається професіоналізмом та найвищою якістю послуг в області аварійного відкриття замків у Харкові.

Аварійне відкриття замків Харків, коли це потрібно?

Аварійне відкриття замків Харків, коли це потрібно?

1) Аварійне відкриття замків Харків - втрата ключів.

Одна з найпоширеніших причин аварійного розтину замків, це втрата ключів. Хоч би як ми намагалися, а від цього не застрахований ніхто. І, як правило, ключі губляться в самий не підходящий момент. Наприклад, коли ми кудись поспішаємо, чи повернулися вночі з відрядження. Трапляється, і коли ми вибігли до магазину, а на плиті вариться вечеря. Усіх випадків не перерахувати, але ясно одне – коли губляться ключі, потрібне аварійне розкриття замків. Харків місто мільйонник, тому послуга аварійне розтин замків Харків через втрату ключа дуже поширена.

2) Аварійне відкриття замків Харків - поломка замку.

Сучасні замки це досить складні, надійні механізми. Однак ні що не вічне і коли такі замки виходять з ладу, ми стаємо заручниками своєї безпеки. Звичайно, можна спробувати відкрити двері самому, але ми Вам цього не радимо. По-перше – це займе набагато більше часу, по-друге – не маючи знань, досвіду та потрібного інструменту, Ви просто пошкодите свої двері. Тому довірте аварійне відкриття замків кваліфікованим майстрам «Замок Сервіс».

3) Аварійне відкриття замків Харків - дитина закрилася всередині.

Це теж досить поширена проблема і ніхто не може впевнено сказати, що з ним це не станеться ніколи. Діти що неспроможні аналізувати наслідки оскільки це роблять дорослі. Тому можуть просто повернути нічник, коли батьки вийшли на майданчик проводити гостей. Або повернути ручку балконних дверей, коли мама вийшла розвісити білизну і таке інше. Тому, щоб не бути зненацька захопленим, збережіть наш номер телефону у свій телефон.

4) Аварійне відкриття замків Харків - зловмисники пошкодили замок.

Чи можете Ви сказати напевно, що з Вами такого не станеться? Нещодавно ми відкривали замок милій жінці, образити яку не повернувся б язик. Тим не менш, хтось пошкодив замок не тільки їй, але і її мамі, яка живе по сусідству. Дурнів вистачає і ніхто від них не застрахований. Якщо Ви зіткнетеся з подібною проблемою, телефонуйте нам. Часто вдається врятувати замок.

Всі причини, чому може знадобитися аварійне відкриття замків важко перерахувати, але вже цих вистачає, щоб зрозуміти – кожен з нас може опинитися в ситуації, коли потрібне аварійне відкриття замків. Запишіть наші номери у свій телефон і дзвоніть у будь-який час, якщо потрібно аварійне розкриття замків у Харкові.

Аварійне відкриття замків у Харкові довірте професіоналам

Пропонуємо професійне розтин замків квартир, будинків, офісів, складських приміщень, гаражів та автомобілів

Аварійне розтин замків виробляємо в найкоротші терміни, не пошкоджуючи замок та двері завдяки високій кваліфікації майстрів. Вирішуємо найскладніші завдання із замками будь-яких видів.

Не варто ризикувати та намагатися розкрити замок самостійно. Ви можете пошкодити двері, перестане працювати замок і його доведеться міняти. Майстри служби розкриття замків добре знають особливості замків вітчизняних та імпортних виробників. Це дозволяє зробити розтин замків швидко і без пошкодження механізму замку.

Чому щодо відкриття замків у Харкові, краще звертатися до нас:

1) Терміновість виконання! Наші фахівці з відкриття замків знаходяться в різних районах Харкова. Тому ми реагуємо миттєво на будь-який виклик, і майстер відкриття замків прибуде до Вас значно швидше.

2) Ми можемо гарантувати цілісність Ваших дверей. Великий досвід та постійне вдосконалення у сфері аварійного відкриття замків дозволяють нам гарантувати Вам, що будь-якої складності не був замок, після відкриття замку, на дверях не залишиться і подряпини!

3) 100% виконання замовлення. Ви ніколи не почуєте від спеціаліста «Замок Сервіс», що розкрити замок у Вашій ситуації - неможливо. Найсучасніші інструменти, необхідні знання та досвід наших майстрів дають впевненість у тому, що Ваш замок буде відкритий.

4) Заміна та ремонт замків, це ще одна перевага нашої компанії. Якщо аварійне відкриття замків знадобилося через поломку замка, майстер запропонує Вам відремонтувати старий замок або поміняти замок на новий.

5) Відновлення втрачених ключів. Послуга є актуальною при втраті останнього ключа від автомобіля або дуже дорогого замку. Якщо Ви втратили останній ключ, майстер, визначивши, що буде доцільним, запропонує заміну замка на новий або відновлення ключа.

6) Економія на комплексі робіт. При замовленні комплексу робіт: (розкриття замків + відновлення ключа) або (розкриття замків + заміна замка), Ви обов'язково отримаєте суттєву знижку.

7) Один телефонний номер у всіх районах України. Особливо корисно, якщо Ви часто роз'їжджаєте Країною. Зберігши наш номер у свій телефон, Ви зможете скористатися ним, навіть якщо аварійне відкриття замку знадобиться в іншому місті. Наші фахівці працюють у всіх великих містах України.

Як відчинити двері, якщо зламався замок

Однією з неприємних ситуацій, яка може статися з будь-яким із нас, є несправний замок, який не дасть відчинити двері. У такий нещасний момент Вам зможуть допомогти професіонали, які можуть відчинити двері спеціальними інструментами. Майстри з розтину замків швидко усунуть поломку, застосувавши ряд дій, які зможуть навіть не пошкодити механізм замку, що заїв.

Як виконується аварійне відкриття дверей у Харкові?

Усі успішні операції, які допоможуть позбавитися проблеми, залежать безпосередньо від різновиду замку, і з якого матеріалу він виготовлений. Існує три основні види дверних замків:

 • Навісний замок
 • Вбудований замок
 • Накладний замок

І якщо навісний замок зустрічається частіше для воріт, гаражів та інших нежитлових приміщень, то інші два види - використовуються для міжкімнатних та вхідних дверей.

Вбудовані замки - найнадійніший варіант для вхідних дверей, що також відповідає естетичним критеріям загального зовнішнього вигляду, не псує інтер'єр у квартирі. Такий вид замків має багато варіантів серцевини (личинок), що ускладнює злом і надає двері надійності.

Експерти з аварійного відкриття дверей компанії "Замок Сервіс" можуть відчинити двері з будь-яким видом дверного замка. Будь це гаражні ворота з навісним замком або вхідні двері з накладним або вбудованим захистом. Фахівці швидко проведуть аварійне відкриття дверей, обов'язково згодом супроводживши пораду щодо успішної експлуатації замків у майбутньому та визначенням міцності захисту ваших дверей.

Визначення механізмів замку, щоб відчинити двері Харків.

 • Циліндрові замки
 • Штифтові замки
 • Сувальдні замки
 • Дискові замки
 • Електромеханічні замки

Якщо дискові замки - відмінне рішення для металевих під'їзних вхідних дверей, то циліндрові, штифтові та дискові варіанти - ідеальні для вхідних та міжкімнатних дверей. Електромеханічні замки найчастіше зустрічаються на сейфах і вважаються найнадійнішим захистом від спроб небажаного злому. Серед стандартних різновидів дверних замків, перевагу варто віддати сувальдним, а якщо хочете відбити бажання відчинити двері зловмисникам, краще встановити на вхідні двері відразу кілька замків різних видів з міцного металу і комплектуючих.

Звернувшись до компанії "Замок Сервіс", Ви не чудово отримаєте висококласну допомогу з аварійного розтину замків та поради в експлуатації замків. Ще раз нагадаємо, з чим швидко та якісно може впоратися бригада фахівців компанії "Замок Сервіс" та які послуги ми надаємо:

 • Аварійне відкриття замків при втраті ключа.
 • Екстренне відкриття замків будь-якого типу.
 • Відкриття замків при поломці ключа.
 • Можна відкрити двері, якщо заклинив замок.
 • Відкриття замків на сейфах, автомобілях, міжкімнатних дверях та засувів на промислових об'єктах та інших нежитлових приміщеннях.
 • Відкриття машин, навіть якщо ключ у багажнику.
 • Можна акуратно відкрити двері з подальшою можливістю користуватися замком далі.
 • Рекомендації щодо збільшення надійності вхідних дверей, які вбережуть квартиру від зловмисників.
 • Поради щодо експлуатації дверних замків.

Аварійне відкриття замків у Харкові та Харківській області

Якщо не можете відкрити замок вдома, в гаражі або в автомобілі телефонуйте – (093) 788-11-22 або (096) 877-11-22. «Замок Сервіс» надає послугу аварійне відкриття замків у Харкові та Харківській області. Відкриття замків здійснюється без пошкодження дверей і в найкоротший термін.

Сучасні замки це досить складні механізми, покликані надійно захистити нас і наше майно. Однак ніщо не вічне і коли такі складні замки виходять з ладу, або коли загубився останній ключ, ми стаємо заручниками власної безпеки. Якщо така неприємна ситуація трапилася і у Вашому житті, звертайтесь до нас у «Замок Сервіс». Швидко і без пошкодження наші фахівці розкриють замок, позбавивши Вас непотрібного клопоту.

Не намагайтеся відкривати зламаний замок самостійно. Найчастіше це призводить до проблем, на вирішення яких йде набагато більше коштів і часу, ніж на послуги аварійного відкриття замків у «Замок Сервіс».

Факти про аварійне розкриття замків

Пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами про аварійне розкриття замків у Харкові, а також про те, як убезпечити себе від шахраїв та злодіїв.

За статистикою, аварійне розтин замків у Харкові частіше потрібне вранці та ввечері. Адже вранці багатьом із нас доводиться кудись поспішати. Похапцем нескладно грюкнути дверима і потім згадати, що ключ залишився вдома. Також, часто, багато хто просто не може вийти з квартири, оскільки виявляє, що замок, банально зламався. Інші виявляють, що потрібно аварійне відкриття замку увечері, коли повертаються додому.

Ще один факт, який ви повинні враховувати, викликаючи майстра з аварійного розкриття замків, це необхідність мати відповідні документи. Звичайно, рідко хто носить із собою документи на квартиру, проте після аварійного розкриття замку Вам обов'язково потрібно буде пред'явити документи. Інакше ми будемо змушені викликати співробітників поліції. Так само і щодо аварійного відкриття автомобіля. Якщо техпаспорт знаходиться в салоні автомобіля, після того, як буде зроблено аварійне відкриття автомобіля, Вам потрібно буде показати документ. Бувають випадки, коли документів немає або вони оформлені на іншу особу, наприклад, господарі у від'їзді, а людина, яку попросили доглянути квіти чи тварину, втратила ключі. У такому разі аварійне відкриття замків можливе виключно в присутності поліції. Всі ці заходи необхідні для обережності.

Надалі ми напишемо, про те, на які хитрощі йдуть шахраї, щоб скористатися нашими послугами і потрапити в чужу квартиру або викрасти чужий автомобіль.

Відгуки про нашу роботу

Харків, Основ'янський район

Після переїзду не могли знайти ключа від старого гаража, який виставили на продаж. Ось і покупець знайшовся, а відкрити гараж та показати приміщення всередині – немає можливості. Зателефонували у "Замок Сервіс" і окреслили проблему. Оператор ввічливо відповіла, коли чекати на майстрів і озвучила приблизну вартість відкриття гаражних воріт. Нас все влаштувало від початку і до кінцевого результату. Гараж уже продали! Дякую за допомогу величезне! Сервіс на найвищому рівні!

Харків, Індустріальний район

У мене дитина зачинила двері на нічник, поки я вибігала до магазину. За 13 хвилин доки приїхав майстер, думала посивію. На щастя, відкрили за 3 хвилини. Дуже вам дякую!

Відгуки з інших міст >>

Пишіть свої відгуки

Хмара

Нас також легко знайти за такими запитами як:

розтин замків Харків

відчинити двері Харків

відкрити замок Харків
відкриття замків Харків

ВИКЛИК МАЙСТРА