"Замок Сервіс - Відгуки"

  • Аварійне відкриття замків будь-яких типів
  • Відкриття авто швидко і без подряпин
  • Ремонт замків запалення з виїздом
  • Відновлення та дублікати ключів з чіпом

"ЗАМОК СЕРВІС" - ВІДГУКИ.

Відгуки вдячних клієнтів - це краща рекомендація!

Замок Сервіс - компанія року

Ми дуже вдячні нашим клієнтам, які цінують нашу працю і старання робити якісний сервіс. Наша аварійна служба входить у всеукраїнську компанію "Комфорт Сервіс", яка робить всілякі послуги населенню України (від будівництва під ключ, до ремонту замків). За підсумками минулого року "Замок Сервіс" отримав вищу нагороду в конкурсі "Компанія року" за кращі відгуки від вдячних клієнтів.

Нижче Ви можете ознайомитися з деякими відгуками.

Київ, Святошинский район

Дуже хороша служба. Приїжджали з іншої фірми, не змогли відкрити. Сказали, що тільки свердлити потрібно. А ці хлопці відкрили замок, я і оком не встигла моргнути.

Кропивницький

Це не сайт, це диво.
Прийшовши додому не змогла відкрити двері. Ключ трохи провернувся і завмер... Почалася паніка, що робити? Зайшла на сайт по відкриттю дверей, благо що є номера телефонів. Майстер приїхав через хвилин 7 і ще п'ять хвилин і я в квартирі. Велике спасибі, команда фахівців!!!!
Раджу усім.

Одеса, Малиновський район

Спасибі хлопцям за класний сервіс! Думав замок, що заклинив, буде серйозною проблемою і, як мінімум, його відкриття займе багато часу, а як максимум вже прораховував, в скільки мені обійдуться нові двері. Майстер приїхав через 15 хвилин після виклику, ще 15 хвилин йому знадобилося, щоб відкрити замок і жодної подряпини! Рекомендую усім, раджу друзям. Респект.

Київ

Співпрацюємо з компанією "Замок Сервіс" вже не перший рік. Усі роботи виконуються дуже акуратно і в строк. Також співпраця зручна в тому плані, що представники "Замок Сервіс" є в усіх великих містах України. Наші торгові точки є в усіх обласних центрах і співпраця з однією надійною компанією значно зручніша, ніж кожного разу шукати підрядників з невідомою репутацією.

Київ, Голосіївський район

Вкрали сумочку з документами і ключами. Ремонтники з "Замок Сервісу" того ж дня відкрили мені машину, зробили новий ключ, і щось зробили із замками, щоб старі ключі не підходили. Залишилися тільки найпозитивніші емоції. Раджу.

Харків, Індустріальний район

У мене дитина закрила двері на нічник, поки я вибігала в магазин. За 13 хвилин доки приїхав майстер, думала посивію. На щастя відкрили за 3 хвилини. Велике вам спасибі!

Запоріжжя, Шевченківський район

Дуже сподобалася робота майстрів. Приїхали швидше, ніж приїжджає швидка допомога! Відкрили мій замок відмичками також легко, як я його відкривала ключами. Я їм дуже вдячна. Якщо втратите ключі, дзвоните в "Замок Сервіс"! Не пошкодуєте.

Кривий Ріг, Довгинцівський район

Вражає робота, відкрили двері дуже акуратно. Більше того, запропонували замінити мій зламаний замок і зробили знижку за відкриття. Спасибі.

Київ, Подільський район

Втратив ключі від машини, так, так буває. Подзвонив в сервісний центр і був дуже шокований ціною на заміну усіх замків. І "незначний бонус" на евакуатор. Замки чекати декілька тижнів.

Підказали цю службу, хлопці самі приїхали, відкрили машину за лічені секунди і вже до вечора я був з ключами, зробив про всяк випадок два. За ціною виграв в ТРИ РАЗИ!!! І машину залишилася на гарантії! Якщо втратите ключі - замовляйте послуги в "Замок Сервіс".

Дніпропетровськ, Індустріальний район

Дуже хороша служба! Я абсолютно задоволена тим, як мені надали послугу. Дуже ввічливий диспетчер і дуже акуратний майстер. Я вам сильно вдячна!

Кривий Ріг, Саксаганський район

Хороша робота, швидка допомога може у вас повчитися. Майстер приїхав через хвилин п'ятнадцять відкрив максимум за дві. Фахівець з великої букви. Двері цілі замок робітник. Спасибі.

Харків, Основ'янський район

Після переїзду не могли знайти ключ від старого гаража, який виставили на продаж. Ось і покупець знайшовся, а відкрити гараж і показати приміщення усередині - немає можливості. Подзвонили в "Замок Сервіс" і змалювали проблему. Оператор ввічливо відповіла, коли чекати майстрів і озвучила зразкову вартість розкриття гаражних воріт. Нас все влаштувало із самого початку і до кінцевого результату. Гараж вже продали! Спасибі за допомогу величезне! Сервіс на вищому рівні!

Київ, Шевченківський район

Без перебільшення вищий пілотаж. У мене BMW 2012 г.в. Забув ключ у багажнику і закрив. Друзі порадили фірму, і я скористався їх радою. 2 дні, три різні майстри намагалися відкрити машину. На другий день я вже думав вибивати скло. Про всяк випадок вирішив запросити фахівця з іншої фірми. Попорпався в Інтернеті і знайшов "Замок Сервіс". Коли майстер відкрив мою машину через 1 - 2 хвилини, представте реакцію фахівців, яких мені порадили! Тепер я раджу "Замок Сервіс"!

Вінниця

Заклинив замок, не міг навіть ключ вийняти. Знайшов в Інтернеті сервіс і звернувся. Приїхав майстер швидко, близько 15 хв. Ювелірна робота, навіть замок не потрібно міняти, а думав, що будуть болгаркою двері різати. Дуже вдячний Андрію, відмінний майстер. Усім раджу!

Дніпро, Центральний район

Ніколи не думала, що доведеться користуватися послугами майстрів з розкриття замків! А припало! Заїв замок на міжкімнатних дверях до ванної кімнати - двері відмовлялися відкриватися! Я подумала, що в неділю ніхто до мене не приїде, адже багато сервісних центрів вихідні. Але ні, майстри з фірми "Замок Сервіс" дуже швидко приїхали і зробили необхідні послуги. Хлопці пояснили мені як уникнути надалі труднощів з міжкімнатними дверима. Спасибі велике! Зберегла номер, про всяк випадок, і радитиму друзям фахівців!

Миколаїв, Інгульський район

Живу в Миколаєві. У мене були проблеми із замком, то заїдав, то прокручувався, загалом, треба було ловити момент, щоб його відкрити. Одного прекрасного дня замок відкрити не вдалося. Добре, що сусіди підказали службу по аварійному відкриттю замків "Замок Сервіс". Спасибі за швидку допомогу і окреме спасибі за заміну замку! Ми спокійні, що діти потраплять після школи додому. Спасибі величезне професіоналам!

Соснівський район

Звертався в організацію з приводу аварійного відкриття сейфа. Сервісом залишився задоволений. Не лише відкрили, але усі виправили. Все виконано якісно і за короткий строк. Сейф легко закривається і відкривається. Рекомендуватиму "Замок Сервіс" знайомим. Безперечно раджу!

Пишите свои отзывы

ВИКЛИК МАЙСТРА