Допомога при загубленні ключів

  • Дублікати ключів з чіпом
  • Відновлення загублених ключів
  • Аварійне відкриття авто

(096) 877-11-22 Аварійне відкриття авта і відновлення ключів.

Автомобілістам

(096)877-11-22 Аварійне відкриття машини та відновлення ключів.

Кожен автомобіліст знає, що дорога, особливо довга, сповнена сюрпризів. Як правило, особливо запам'ятовуються сюрпризи, які не приємні. У цій статті ми хотіли б звернути вашу увагу на ті неприємні сюрпризи, яким здатна запобігти наша аварійна служба.

1) Аварійне відкриття автомобіля.

Аварійне відкриття машини може знадобитися, якщо Ви випадково залишите ключі в салоні автомобіля і спрацюєте центральний замок. Крім того, дуже поширена ситуація, коли водій або хтось із попутників машинально захлопує багажник, забувши при цьому ключи в багажнику. Тут також знадобиться допомога нашого фахівця. Зрештою, можна просто втратити ключі від машини або їх хтось може вкрасти. І коли ми перебуваємо далеко від дому, це дуже неприємний сюрприз.

Збережіть наш номер телефону у свій телефон і якщо Вам знадобиться аварійне відкриття замків, телефонуйте і майстер приїде до Вас де б Ви не знаходилися. Фахівці із замків аварійної служби «Замок Сервіс» знаходяться у різних куточках України, тому номер (096) 877-11-22 обов'язково має бути у Вашому телефоні.

2) Відновлення автомобільних ключів.

Відновлення автомобільних ключів також може знадобитися в дорозі. Що робити, якщо загубився останній ключ від машини? Що робити, якщо вкрали ключ від машини? Що робити, якщо чіп у ключі втратив зв'язок з іммобілайзером (машина перестала бачити ключ)? "Замок Сервіс" надає вирішення таких проблем. Як уже було зазначено вище, наші майстерні розташовані практично в усіх куточках України. Збережіть наш номер телефону (096) 877-11-22 і подібні «сюрпризи» не застануть Вас зненацька.

ВИКЛИК МАЙСТРА