Аварійне відкриття замків
Кривий Ріг.

Майстерня по аварійному відкриттю замків компанії Замок Сервіс
 • Чому відкриття замків в Кривому Розі, краще довірити нам:

  1) Терміновість виконання! Наші фахівці знаходяться в різних районах Кривого Рогу. Тому ми реагуємо миттєво на будь-який виклик, і майстер прибуде до Вас значно швидше.

  2) Ми можемо гарантувати цілісність Ваших дверей. Великий досвід і постійне вдосконалення у сфері аварійного відкриття замків дозволяють нам гарантувати, що якій би складності не був замок, після аварійного відкриття на дверях не залишиться і подряпини!

  3) 100% виконання замовлення. Ви ніколи не почуєте від фахівця "Замок Сервіс", що Ваш замок відкрити не можливо. Найсучасніші інструменти, необхідні знання і досвід наших майстрів, дають упевненість в тому, що Ваш замок буде відкритий.

  4) Заміна і ремонт замків, це ще одна перевага нашої компанії. Якщо аварійне відкриття замків знадобилося унаслідок поломки замка, майстер запропонує Вам відремонтувати старий замок або замінити замок на новий.

  5) Відновлення втрачених ключів. Послуга актуальна при втраті останнього ключа від автомобіля або, якщо ваш замок дуже дорогий. Якщо Ви втратили останній ключ, майстер, визначивши, що буде доцільнішим, запропонує або заміну замка на новий, або відновлення ключа.

  6) Економія на комплексі робіт. При замовленні комплексу робіт : (аварійне відкриття замків, відновлення ключа) або (аварійне відкриття замків, заміна замка), Ви обов'язково отримаєте істотну знижку.

 • Аварійне відкриття замків Кривий Ріг, ціна.

  Майстер робить аварійний розтин замків

  Ціна на аварійне відкриття замків у Кривому Розі договірна і на вашу користь!

  Звичайно, усім нам хотілося би отримувати професійні послуги швидко, якісно і, бажано, безкоштовно.

  Ми б дуже хотіли задовольнити усі ваші побажання, тому приїжджаємо швидко, працюємо акуратно і якісно! Але безкоштовно, поки, не виходить. Проте, ми стараємося щоб наші ціни на аварійне відкриття замків, були для вас привабливими.

  відкриття замків краще довірити нам, таким чином ви розв'яжете свою проблему швидко і економно. За часто майстри називають одну ціну, а по приїзду на місце, починають її піднімати. У нашому випадку, швидше навпаки. Задавши низку запитань, майстер може озвучити вам одну вартість, а по приїзду на місце може її понизити побачивши, що є така можливість.

 • Аварійне відкривання замків в Кривому Розі.

  Коли без нас не обійтися:

  робиться аварійне відкриття замку на дверях

  1) Аварійне відкривання замків дверей Кривій Ріг, втрата ключів.

  Одна з найпоширеніших причин аварійного відкривання замків, це втрата ключів. Як би ми не старалися, а від цього не застрахований ніхто. І, як правило, ключі втрачаються в самий не відповідний момент. Наприклад, коли ми кудись поспішаємо, або повернулися вночі з відрядження. Трапляється, і коли ми вибігли в магазин, а на плиті вариться вечеря. Усіх випадків не перелічити, але ясне одно - коли втрачаються ключі, треба аварійне відкривання замків. Кривий Ріг місто велике, тому аварійне відкривання замків в Кривому Розі унаслідок втрати ключа, це дуже поширена проблема.

  2) Аварійне відкривання замків дверей Кривої Ріг, поломка замка.

  Сучасні замки це досить складні, надійні механізми. Проте ні що не вічно і коли такі замки виходять з ладу, ми стаємо заручниками своєї безпеки. Звичайно, можна спробувати відкрити двері самому, але ми Вам цього не радимо. По-перше - це займе значно більше часу, по-друге - не маючи знань, досвіду і потрібного інструменту, Ви просто пошкодите свої двері. Тому, довірте аварійне відкривання замків кваліфікованим майстрам "Замок Сервіс".

  3) Аварійне відкривання замків дверей Кривий Ріг, дитина закрилася усередині.

  Це теж досить поширена проблема і ніхто не може з упевненістю сказати, що з ним це не станеться ніколи. Діти не можуть аналізувати наслідки так, як це роблять дорослі. Тому можуть "просто" повернути нічник, коли батьки вийшли на майданчик проводжати гостей. Чи повернути ручку балконних дверей, коли мама вийшла розвісити білизну і так далі. Тому, щоб не бути захопленим зненацька, збережіть наш номер телефону у свій телефон.

  4) Аварійне відкривання замків дверей Кривий Ріг, зловмисники пошкодили замок.

  Чи можете Ви сказати напевно, що з Вами такого не станеться? Нещодавно ми відкривали замок милій жінці, скривдити яку не обернувся б язик. Проте, хтось пошкодив замок не лише їй, але і її мамі що живе по сусідству. Дурнів вистачає і ніхто від них не застрахований. Якщо Ви зіткнетеся з подібною проблемою, дзвоніть нам. Часто вдається врятувати замок.

  Усі причини, чому може знадобитися аварійне відкривання замків важко перерахувати, але вже цих вистачає, щоб зрозуміти - кожен з нас може виявитися в ситуації, коли вимагається аварійне відкривання замків. Запишіть наші номери у свій телефон і дзвоніть у будь-який час, якщо вимагається аварійне відкривання замків дверей в Кривому Розі.

 • Нас також легко знайти по таких запитах як:

  Відкрию замок в Кривому Розі

  Відкриття замків в Кривому Розі

  Аварійне відкриття замків в Кривому Розі

  Відкриття замків автомобіля
  аварійне відкриття замків автомобілів Кривий Ріг
  Відкриття замків автомобілів в Кривому Розі

  Відкривання замків Кривий Ріг

  Аварійне відкривання замків в Кривому Розі

  Відкривання замків відмичками в Кривому Розі
  Служба по відкриванню замків в Кривому Розі
  Відкривання замків автомобілів в Кривому Розі

  Аварійне відкриття замків Кривий Ріг

  Служба аварійного відкриття замків в Кривому Розі

  відкриття замку автомобіля в Кривому Розі
  відкриття замків відмичками Кривий Ріг
  відкриття замків машини в Кривому Розі
 • Ведмежатники Кривий Ріг

  Якщо говорити о ведмежатниках у загальноприйнятому сенсі, то це зломщики, які крадуть майно хазяїв, заздалегідь зламавши замки. Безумовно, зловмисники не турбуються про те, щоб відкрити замок акуратно і не пошкодити при цьому двері.

  Панди намагаються відкрити замок як ведмежатники

  Легальні ведмежатники в Кривому Розі

  Зовсім інакше характеризуються так звані "Білі ведмежатники". Послуги наших ведмежатників в Кривому Розі легальні і мають відповідні дозволи. Коли Ви замовляєте послуги ведмежатників у "Замок Сервіс", Ви можете розраховувати на якісні послуги. Ввічливі майстри віднесуться до Ваших дверей як до своїх власніх. Після того, як ведмежатник здійснить аварійне відкриття замка, на дверях не залишиться ні подряпини.

  Попит на послуги ведмежатників в Кривому Розі високий, тому наші фахівці виїжджають на аварійне відкриття замків досить часто. Звідси великий досвід і відповідно висока майстерність. Ввівши запит "Ведмежатники Кривий Ріг Ви побачите посилання на наш ресурс. Сміливо замовляйте послуги ведмежатників у "Замок Сервіс" і не турбуйтеся за Ваші двері. Навіть якщо зламався замок або ключ вставлений в замок з іншого боку, наші ведмежатник в Кривому Розі відкриють замок без ушкодження дверей.

 • Аварійне відкриття замків Кривому Розі

  Дівчина не може відкрити двері

  Компанія "Замок Сервіс" пропонує послуги аварійне відкриття замків і аварійне відкриття автомобілів в Кривому Розі . Наші співробітники, кваліфіковані фахівці, компетентним і професійним чином мають справу з відкриттям замків, квартир і автомобілів.

  Ми приділяємо велику увагу слюсарним тренінгам в області моделей замків і типів безпеки автомобілів. Завдяки досвіду наших слюсарів ми можемо гордитися високою ефективністю в області аварійного відкриття будь-яких замків.

  Усі зусилля, що робляться для навчання і вибору слюсарів, працюючих в нашому сервісі, призводять до ефективного аварійного відкриття ваших квартир і автомобілів.

  Також, наші відмінно підготовлені співробітники оснащені інструментами останнього покоління, необхідними для аварійного відкриття квартир або автомобілів. Наша компанія гордиться професіоналізмом і найвищою якістю послуг в області аварійного відкриття замків у Кривому Розі.

 • Аварійне відкривання автомобілів в Кривому Розі

  Аварійне відкривання автомобілів в Кривому Розі

  Зовсім не весело, коли втрачаються ключі від машини або, коли блокуються двері, ключі в салоні, а Ви ні. Здається, така ситуація трапляється завжди в самий невигідний момент. Хоча блокування автомобіля призначене захистити нас від несанкціонованого доступу зловмисників, трапляється так, що ми самі стаємо заручниками ситуації і зовні дивимося на ключі усередині свого ж автомобіля. У подібних випадках, настійно рекомендується не відкривати автомобіль самостійно, тому що Ви можете пошкодити механізм блокування, і страхові компанії можуть відхилити вимоги про відшкодування збитку. Кращий варіант, це подзвонити нам в "Замок Сервіс".

  Майстри аварійного відкривання автомобілів в Кривому Розі, постійно підвищують кваліфікацію і тому мають усі сучасні знання, щоб відкрити Ваш автомобіль без ушкоджень. 24 години на добу і 7 днів на тиждень, ми готові прийти Вам на допомогу. Для того, щоб скористатися нашими послугами Вам необхідно мати при собі техпаспорт і водійське посвідчення. Якщо документи замкнуті в автомобілі, то Ви повинні надати їх після аварійного відкриття авто.

  Не поспішайте наймати евакуатор і тягнути автомобіль в сервісний центр. Викликавши майстра аварійної служби "Замок Сервіс", Ви значно заощадите свої кошти.

  Якщо Ви втратили останній ключ фахівці служби аварійного відкривання дверей в Кривому Ріг "Замок Сервіс" акуратно відкриють Ваш автомобіль і відновлять ключ в короткий терміни. Немає необхідності переплачувати в сервісному центрі і місяцями чекати доки ключі прийдуть в Кривий Ріг.

 • Аварійне відкриття (відкриття, відкривання) замків дверей в Кривому Розі, Ведмежатники Кривий Ріг
  (096) 877-11-22, (093) 788-11-22

  Чоловік тримає в руці замок на тлі щита символізуючи безпеку

  Швидко і без ушкоджень! Дзвоніть і отримуйте якісну допомогу протягом півгодини!

  Подзвонили?. Домовилися?. Відмінно!!!

  Тепер, поки чекаєте майстра, шануйте одну з
  історій наших клієнтів, чи відгуки про нашу роботу. Час пролетить непомітно.

  Чи шануйте статтю о аварійному відкритті замків і чому ви правильно зробили, що звернулися саме до нас.

  Отже аварійне відкриття замків. Ви уперше зіткнулися з такою потребою? Якою б не була ваша відповідь, у будь-якому випадку, коли б не знадобилося аварійне відкриття замку, це завжди прикра ситуація, яка відбувається не вчасно.

  Сумно, але дедалі більше на ринку не якісних товарів. Це включає і замки. Навіть замки іменитих брендів все частіше виходять з ладу. Тому аварійне відкриття замків буде необхідно все частіше. Сумно, але факт.

  На щастя сьогодні практично скрізь є Інтернет і знайти нашу службу по аварійному відкриттю замків в Кривому Розі не складно, але набагато простіше зберегти наш номер телефону у свій телефон, і ми будемо доступні завжди. Більше того, наш сервіс працює в усіх великих містах України. Збережіть номер нашої служби у свій телефон і проблема з аварійним відкриттям замків не застане вас зненацька.

  Ми відкриваємо все: квартири, машини, сейфи і взагалі все, що має замки. Так само, ми відновлюємо ключі, включаючи ключі з чіпом.

  Загалом добре, що ви звернулися саме до нас. Тепер аварійне відкриття ваших замків, це наша проблема.

 • Від тепер замки можна відкривати без ключа!

  розумний замок який відкривається з телефону kwikset kevo

  Kwikset Kevo, це застосування за допомогою якого можна буде позбавиться від зв'язки ключів. Досить просто встановити це "розумне" застосування у свій смартфон.

  Це свого роду "база кодів" для замків які йду разом з програмою, а взаємодіє програма із замком через Bluetooth. Щоб активувати з'єднання, Вам буде досить просто доторкнутися до замку.

  Усе це задоволення коштує трохи більше 220$. Після того, як Ви поміняєте замок на замок від Kwikset Kevo, і встановите необхідне застосування у свій смартфон, Ви забудете про проблему аварійного відкриття замків унаслідок втрати ключів. Головне не втратити смартфон :)

  P.S. Якщо Ви все ж втратите смартфон, дзвоніть в "Замок Сервіс" і наші майстри, швидко і акуратно зроблять Вам послугу аварійне відкриття замків в Кривому Розі.

 • Відгуки вдячних клієнтів - це краща рекомендація!

  замок на щиті, символ безпеки

  Ми дуже вдячні нашим клієнтам, які цінують нашу працю і старання робити якісний сервіс. Наша аварійна служба входить у всеукраїнську компанію "Комфорт Сервіс", яка робить всілякі послуги населенню України (від будівництва під ключ, до ремонту замків). За підсумками минулого року "Замок Сервіс" отримав вищу нагороду в конкурсі "Компанія року" за кращі відгуки від вдячних клієнтів.

  Нижче Ви можете ознайомитися з деякими відгуками.

 • Кривий Ріг, Долгинцевский район

  Вражає робота, відкрили двері дуже акуратно. Більше того, запропонували замінити мій зламаний замок і зробили знижку за відкриття. Спасибі.

 • Кривий Ріг, Саксаганский район

  Хороша робота, швидка допомога може у вас повчитися. Майстер приїхав через хвилин п'ятнадцять відкрив максимум за дві. Фахівець з великої букви. Двері цілі замок робочий. Спасибі.

  Відгуки з інших міст >>
 • Пишіть свої відгуки

 • Усі історії друкуються тільки з відома авторів цих історій.

  Розвісила білизну

  дитина випадково закрила маму на балконі

  Відразу скажу, що до мого великого щастя, справа була влітку. Чоловік пішов на роботу, а я залишилася удома з нашим синочком, якому на той день було два роки. І ось мені в голову прийшла відмінна ідея, ну як відмінна, можна сказати звичайна для таких хороших хазяйок як я. Ідея полягала в тому, щоб просто попрати білизну. Погода дивовижна, висохнути повинно швидко, чом би і не попрати. Отже, я завантажила машинку виставила програму і пішла грати зі своїм малюком.

  Проведеному з ним часу синок був дуже рад, але як виявилося потім, цього часу йому було недостатньо. Що ж сталося потім? А ось що. Машинка допрала і я, усадивши сина дивитися мультики, поставила чайник і відправилася на балкон розвішувати білизну. Не сказати, що мені подобається це зайняття, думаю і Вам в цьому немає нічого цікавого, але не поспішаєте, найцікавіше не за горами. Дитині, очевидно перегляд мультфільмів виявився не таким цікавим як наша з ним гра під час прання. Він зліз з крісла і прийшов до мене.

  Оскільки мультфільми звучали досить голосно, і я була захоплена розвішуванням білизни, я просто не помітила і не почула, як малюк підійшов до дверей балкона. Все що я почула, це був звук замку, що закрився!!!

  Уявіть, яка паніка мене охопила! Я на балконі восьмого поверху, дворічний син в квартирі, а на плиті стоїть чайник! Які тільки думки не приходили в мою голівоньку. Розбити склопакет, відірвати кришечку від консервної банки, яка служила попільничкою чоловікові і спробувати просунути її між дверима і лудой, пробувала жестами показати синові, як відкрити двері (закривати ж він навчився). А чайник на плиті вже свистить. Загалом зі всього, що спадало мені на думку, кращим виявилося просто кричати перехожим, що б викликало МНС.

  На щастя перший перехожий, який виявився "добрим самаритянином", мав номер телефону аварійної служби по відкриттю замків "Замок Сервіс".

  Хлопці приїхали вже хвилин за десять. Ще через, приблизно, п’ять хвилин я була в квартирі!

  Уся ця частина історії, яку я провела на балконі, тривала хвилин двадцять п’ять, але повірте для мене пролетіло пів життя. Які тільки жахливі картини не викидала моя уява!

  Говорять - "Добре, що добре закінчується" в моєму випадку, це виявилося саме так.

 • Як я прогрів машину.

  на фото замерзла машина не відкривається

  Для більшості автомобілістів прогрів машини, це звичайна справа. Здавалося б, про що тут можна писати. Не поспішайте з висновками. Сідайте зручніше і насолоджуйтеся моїй горе-історією.

  Зима, п'ять годин ранку. Як завжди не виспавшись я намагаюся відкрити заледенілі замки машини. Встаю так рано, тому що працюю водієм на фірмі, і в пів сьомого маю бути під вікнами шефа.

  Хвилин п'ять "танців з бубном" на морозі в мінус двадцять і ось я в машині! Тут десь мінус дев’ятнадцять, але хоч вітру немає. У передчутті ще п'ятнадцятихвилинних "танців з бубном" усередині машини, щоб її завести, вставляю ключ в замок запалення. На моє здивування машина завелася не через п'ятнадцять хвилин, як завжди, а через двадцять п’ять +/-. Промовляючи брані слова досить голосно, щоб виплеснути негатив назовні і в той самий час щоб не розбудити сусідів, вибираюся знову на мороз і вітер. Потрібно змісти сніг і відчухрати лід з вікон, поки машина прогрівається.

  Звичайна рутинна, малоприємна робота на морозі в п'ять ранку. Все проходило спокійно, я вже став заспокоюватися і представляти себе в теплій, прогрітій машинці. РАПТОМ...!, пролунало клацання, а разом з ним прийшло розуміння, що потраплю я в машинку не скоро. Спрацював центральний замок.

  І так, що ми маємо? Мороз, пів шостого, машина заведена, замки закриті, я зовні, ключі в запаленні. Який вихід? Сходити додому за запасним ключем, правильно? Правильно, якщо він лежить удома. А якщо він лежить у «бардочку»?! Це ще не усе!!!

  Дзвонить шеф - "Ти не міг би приїхати трохи раніше, терміново вилітаю в Київ, треба бути в аеропорту в 7: 00". У голові прокручуються різні варіанти відповіді упереміш з ідеями як виходити з цієї ситуації. Коротше мій стан можна описати одним словом - "ПАНІКА".

  Усе це відбувалося в моїй голові декілька секунд. І ось воно - порятунок. На щастя телефон в руках, а не в машині. Говорю шефові - "Без проблем, зроблю все від мене залежне" і після цього набираю номер аварійної служби по замках "Замок Сервіс", добре, що зберіг їх номер. Пояснив диспетчерові ситуацію, і через хвилин двадцять я вже мчався до шефа. Все закінчилося успішно!

  Мораль така, друзі, не зберігаєте запасні ключі у «бардочку», нехай вони краще лежать удома. І так, збережете номер аварійної служби "Замок Сервіс" раптом згодиться, як мені.

 • Пишіть свої історії

ВИКЛИК МАЙСТРА - (050) 809-27-62